پکیج های اقتصادی دکتر اسپرت برای خودرو ساینا

حریم خصوصی دکتر اسپرت

حریم خصوصی دکتر اسپرت

حریم خصوصی دکتر اسپرت با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است.  از آنجا که کلیه فعالیت‌های دکتر اسپرت قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد.

طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود. از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است.

دکتر اسپرت

 یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است. تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است. و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد. دکتر اسپرت جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

 

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند. دکتر اسپرت تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

این اطلاعات در حد ضرورت و متناسب با مقاصدی از جمله مطالعه علت گزارش خطا و بهبود اشکالات سیستمی و تجربه کاربری در هنگام استفاده از وبسایت است. تحقیقات بازاریابی و ارائه خدمات و پیشنهادات خرید مرتبط تر به کاربران جمع آوری می شود.

حریم خصوصی دکتر اسپرت

به نحوی مورد استفاده قرار می‌گیرند که به طور مستقیم به یک شخص حقیقی مشخص و معین مرتبط نباشند.

– نوع دستگاه، زبان و نوع سیستم عامل دستگاه شما، شناسه اندروید.  مدت و بازه های استفاده شما از دکتر اسپرت، برنامه های نصب شده، اطلاعات فنی و گزارش‌های سرور شامل نوع شبکه و نوع و نسخه مرورگر

این اطلاعات تنها توسط دیجی کالا استفاده شده و در اختیار شریک تجاری دیگری قرار نمی گیرد.

 

در صورت درخواست کاربر اطلاعات قبلی پاک شده و پس از آن این اطلاعات جمع آوری نمی گردد.

در صورت بروز وقفه (Crashes) نیز اطلاعات زیر جهت مطالعه علت بروز وققه و رفع خطا جمع آوری می گردد:

– وضعیت روت بودن یا نبودن دستگاه، میزان کل رم و میزان فضای پر آن هنگام وقفه، روز و ساعت  رخدادها، خاموش یا روشن بودن شبکه بی‌سیم، خاموش یا روشن بودن شبکه دیتا، خاموش یا روشن بودن وضعیت رومینگ.

 

دکتر اسپرت

دکتر اسپرت اطلاعات را توسط کوکی (cookie) جمع آوری می کند. کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید.

بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید.

دکتر اسپرت برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

 

در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت باشگاه مشتریان دکتر اسپرت را در پروفایل خود لغو کنند.

 

عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

دکتر اسپرت ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، دکتر اسپرت می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

 

کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت دکتر اسپرت، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به دکتر اسپرت اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است. لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند.

 

در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد. جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

 

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد. با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه دکتر اسپرت را از خود سلب می‌کند.

دکتر اسپرت هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند. مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

حریم خصوصی دکتر اسپرت

در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای دکتر اسپرت وجود ندارد. کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

دکتر اسپرت همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند. کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید.

حریم خصوصی دکتر اسپرت

بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید.

اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی دکتر اسپرت و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد. که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند.

 

طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط است. دکتر اسپرت حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های دکتر اسپرت ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

دکتر اسپرت برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد. امیدواریم که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم بیاوریم.

دکتر اسپرت

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

تلفن تماس:
۰۵۱۳۶۰۲۳۹۹۴ (پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته)

دفتر مرکزی:
استان خراسان رضوی – شهر مشهد – خیابان سید رضی – ین سید رضی ۲۸ و ۳۰ – فروشگاه دکتر اسپرت